Kids Salon Kids Games

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 48 MB
  • Version 30.1
  • Dil İngilizce
  • Firma GameiMax
Çocukların hem eğlenmesini hem de gelişmesini sağlayan bu mükemmel oyunu siz de hemen indirin.

Çocuklar için üretilmiş olan bu sevimli oyun herkesin çok dikkatini çekmekte. Bu oyunda çocukların yapması gereken tarzlarını yansıtmak. Çocukların kendini çok rahat hissedeceği bu oyun onların tarzlarının da ortaya çıkmasını sağlayacak. Pek çok seçeneğe sahip olan bu oyunda çocuklar istediği tüm özellikleri kolaylıkla kullanabilecekler. Bu da onların hayalindeki saç stillerini eksiksiz aktarmalarına yardımcı olacak. Her yönden yararlı olan bu yepyeni oyun ile çocuklar artık çok daha mutlu olacaklar. 

Bu oyun sayesinde çocuğunuz kendi bakımını yaptırabileceği bir salona sahip olacak. Sadece kendisi gibi çocukların gelip gideceği bu salona kendi arkadaşlarına bakım yapacak ve bunu yaparken de çok eğlenecektir. Salonda çocuğunuz bakım yaparken son derece titiz davranarak el becerisini geliştirecek ve saç bakımı ile bakım konusunda da bilgi sahibi olacaktır. Artık çocukların da saç bakımlarını yaptırıp tıraş olacakları harika bir salonları var. Çocuğunuzun bu tarz oyunlar oynayarak kendisini geliştirmesini istiyorsanız bu oyun tam da size göre. 

  Çocuklar için dizayn edilmiş olan bu müthiş oyuna siz de çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Hemen indirin ve bu mükemmel özellikleri olan eğlence dolu oyunu siz de deneyin. Kesinlikle pişman olmayacaksınız.  

Daha Fazla Göster
Kids Salon Kids Games indir